Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo?

Registrace

Vygenerované heslo bude zasláno na Váš email.

FAQ často kladené otázky

Je to velmi snadné, pokud Vás zaujme nějaký inzerát a budete chtít poslat zprávu přímo zaměstnavateli, klikněte na ikonu obálky Poslat zprávu. Vaše zpráva bezpečně přijde přímo zaměstnavateli, který inzerovanou pozici nabízí.

Pokud budete mít jakékoliv potíže obraťte se na nás prostřednictvím emailové adresy: info@medijob.cz

Na portálu mediJob může zveřejňovat inzeráty právnická osoba, která požádá prostřednictvím našeho registračního formuláře o status zaměstnavatele.

Pokud se zaregistrujete na našem portálu získáte navíc tyto výhodné funkce:

  • přehlednou nástěnku
  • alarm pozic
  • uložení inzerátů
  • možnost komunikovat napřímo se zaměstnavatelem.

Ano, na našem portálu inzerují pouze ověření a spolehlivý zaměstnavatelé.

Na našem portálu můžete vyhledávat pomocí více parametrů. Vaší vysněnou práci můžete hledat podle místo, typu úvazku, typu práce, platu, hodinové sazby, tagů.

Reklamní banner je součástí našeho zvýhodněného balíčku Enterprise, pokud máte zájem o tuto nabídku, prosím kontaktujte nás na adrese info@medijob.cz

Pokud jste zapomněli heslo k vašemu profilu na mediJob, stačí do kolonky zapomenuté heslo zadat email, na který je profil založen a nové heslo Vám přijde do emailové schránky.

Pokud budete chtít smazat Váš profil na webu mediJob, kontaktujte nás na adrese info@medijob.cz.

Určitě, pokud chcete upravit již zveřejněný inzerát, klikněte na nástěnce na záložku Spravovat inzeráty. Objeví se Vám všechny Vaše uložené inzeráty s možností upravovat, duplikovat či smazat vybraný inzerát.

Ano, pokud chcete editovat informace o Vaší společnosti, klikněte na nástěnce na záložku Spravovat společnosti. Objeví se Vám všechny Vaše společnosti s možností upravovat, skrýt či smazat.

TAGy slouží pro zpřesnění vyhledávání a dobře vybraný TAG Vám pomůže správně zacílit Váš inzerát a tím najít nejvhodnější kandidáty.

Logo zvýrazní Vaši společnost a upoutá pozornost zájemců o práci.

Možnost zveřejnění Vašeho loga v karuselu na hlavní straně mediJobu je součástí našeho zvýhodněného balíčku Enterprise, pokud máte zájem o tuto nabídku, prosím kontaktujte nás na adrese info@medijob.cz

Možnost publikovat článek na portálu mediJobu je součástí našeho zvýhodněného balíčku Enterprise, pokud máte zájem o tuto nabídku, prosím kontaktujte nás na adrese info@medijob.cz

Jaký balíček služeb Vám bude nejvíce vyhovovat si můžete vybrat na stránce Ceník služeb. Vybraný balíček si zakoupíte po zadání Vašeho inzerátu a přesměrování do našeho e-shopu.

Pokud chcete začít inzerovat na portálu mediJob stačí se zaregistrovat a požádat prostřednictvím krátkého formuláře o aktivaci firemního profilu.

U nového inzerátu můžete stanovit termín uzávěrky přihlášek, po uplynutí termínu se inzerát automaticky přestane zobrazovat. Pokud možnost uzávěrky přihlášek nevyplníte, inzerát bude vystaven po dobu platnosti Vámi zvoleného balíčku.

Aby logo společnosti u Vašeho profilu bylo dobře vidět, nahrávejte ho ve čtvercovém formátu ve velikosti 240x240px.